april 2021

U-17
1. Slovenska kadetska liga, 20. krog
Športni park Jama Ljubljana - Bežigrad - 10. aprila, 14:30

Olimpija Ljubljana

:

Koper

U-17
1. Slovenska kadetska liga, 19. krog
ŠRC Bonifika - 3. aprila, 14:00

Koper

:

Gorica

marec 2021

U-17
1. Slovenska kadetska liga, 18. krog
Radomlje, Športni park Radomlje - 17. marca, 13:00

Radomlje

:

Koper

U-17
1. Slovenska kadetska liga, 17. krog
ŠRC Bonifika - 13. marca, 13:00

Koper

:

Ilirija Extra-Lux

U-17
1. Slovenska kadetska liga, 16. krog
Mestni stadion Ptuj - 6. marca, 13:00

Drava Ptuj

:

Koper

november 2020

U-17
1. Slovenska kadetska liga, 15. krog
ŠRC Bonifika - 28. novembra, 11:00

Koper

:

Brinje Grosuplje

U-17
1. Slovenska kadetska liga, 14. krog
Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 - 25. novembra, 11:00

Aluminij

:

Koper

U-17
1. Slovenska kadetska liga, 13. krog
Športni park Domžale - 28. novembra, 11:30

Domžale

:

Koper

U-17
1. Slovenska kadetska liga, 12. krog
ŠRC Bonifika - 5. novembra

Koper

:

Bravo

oktober 2020

U-17
1. Slovenska kadetska liga, 11. krog
ŠRC Bonifika - 31. oktobra, 11:30

Koper

:

Triglav Kranj

U-17
1. Slovenska kadetska liga, 10. krog
ŠRC Slatina, Radenci - 16. oktobra, 00:00

Mura

:

Koper

U-17
1. Slovenska kadetska liga, 9. krog
ŠRC Bonifika - 10. oktobra, 00:00

Koper

:

Celje

U-17
1. Slovenska kadetska liga, 8. krog
Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT - 3. oktobra, 13:00

Maribor

3
:

Koper

0

september 2020

U-17
1. Slovenska kadetska liga, 7. krog
ŠRC Bonifika - 26. septembra, 13:30

Koper

0
:

Olimpija Ljubljana

1
U-17
1. Slovenska kadetska liga, 6. krog
Renče, Igrišče Renče - 19. septembra, 13:30

Gorica

0
:

Koper

0
U-17
1. Slovenska kadetska liga, 5. krog
- 16. septembra, 14:00

Koper

2
:

Radomlje

1
U-17
1. Slovenska kadetska liga, 4. krog
Ljubljana, Stadion Ilirija - 12. septembra, 02:00

Ilirija Extra-Lux

2
:

Koper

2

avgust 2020

U-17
1. Slovenska kadetska liga, 3. krog
Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT - 22. avgusta, 17:00

Koper

6
:

Drava Ptuj

1
U-17
1. Slovenska kadetska liga, 2. krog
Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - 19. avgusta, 15:00

Brinje Grosuplje

3
:

Koper

3
U-17
1. Slovenska kadetska liga, 1. krog
Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT - 29. avgusta

Koper

2
:

Aluminij

0